Movies
Ratings
117
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0