Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5