Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0