Movies
Ratings
92
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0