Titles you rated
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.5- Running WildRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5