Titles you rated
Love & PopRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5