Movies
Ratings
565
A Single RiderRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5