Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Dull-Ice FlowerRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0