Series
Ratings
291
I Live AloneRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0