Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0