Movies
Ratings
826
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
DamselRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
DecibelRated ★ 2.5