Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0