Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Earth Marble World TourRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0