Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Bring the Soul: The MovieRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 0.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
ViceRated ★ 2.5
The MuleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The CommandRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.0