Titles you rated
Collateral DamageRated ★ 2.5
EraserRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0