Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5