Titles you rated
- Love at the CrossroadsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0