Titles you rated
ParasiteRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0