Movies
Ratings
191
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 5.0