Movies
Ratings
119
TakenRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0