Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
The Mandela EffectRated ★ 2.5
Freaks: You're One of UsRated ★ 2.0
Last SunriseRated ★ 3.5
SynchronicRated ★ 2.5
Europa ReportRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
Gemini ManRated ★ 2.5
The Wandering EarthRated ★ 3.0
ReminiscenceRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0