Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5