Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.0