Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
MasterRated ★ 0.5