Series
Ratings
106
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0