Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0