Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5