Titles you rated
BigRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.5