Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0