Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5