Movies
Ratings
59
The MatrixRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 1.0
High Plains DrifterRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0