Movies
Ratings
680
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
Young @ HeartRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.0
The Seven Year ItchRated ★ 3.0