Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0