Movies
Ratings
93
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0