Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0