Titles you rated
Sex EducationRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 1.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 0.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Queen of the RingRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5