Titles you rated
127 HoursRated ★ 1.0- Food ChainRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Henri HenriRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0