Titles you rated
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5