Series
Ratings
21
School-Live!Rated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0