Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0