Movies
Ratings
196
The WailingRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5