Series
Ratings
131
TazzaRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 1.5
HwajungRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
GiantRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.0- DamoRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0