Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0