Movies
Ratings
163
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
Fast FiveRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 1.5
American HustleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0