Titles you rated
Heaven's Lost Property the Movie: The Angeloid of ClockworkRated ★ 4.0
Hanasaku Iroha: Home Sweet HomeRated ★ 3.5
Major: The Ball of FriendshipRated ★ 5.0- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 3.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Saint Young MenRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of SnowRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 5.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0