Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
PeppermintRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0