Series
Ratings
340
My Only OneRated ★ 1.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 4.5- Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0- 마지막 약속Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5