Movies
Ratings
92
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5