Series
Ratings
177
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.0
LuciferRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5