Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0